Mobilna aplikacja transportowa

Przenieś system FleetHouse na urządzenie mobilne i zarządzaj efektywnie flotą z naszą aplikacją, gdziekolwiek jesteś.

Monitoring GPS

Nowoczesna aplikacja transportowadla Twojej firmy od FleetHouse

Rozumiemy wyzwania, jakie stawia branża transportowa i spedycyjna. Nasze narzędzie sprawi, że Twoja praca stanie się łatwiejsza i dużo przyjemniejsza. W kompleksowy sposób monitoruj, sprawdzaj, zmieniaj i optymalizuj procesy w Twojej firmie z poziomu intuicyjnej aplikacji. Skorzystaj z naszego autorskiego ekosystemu i efektywnie zarządzaj flotą pojazdów.

Co daje Ci aplikacja mobilnaFleetHouse?

Monitoring GPS
Monitoring GPS

Zainstaluj aplikację naAndroid lub iOS

Aplikacja mobilna FleetHouse jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Korzystaj z systemu i wszystkich funkcjonalności nawet bez dostępu do komputera. Pomoże Ci to sprawniej zarządzać Twoją flotą, ograniczając koszty i oszczędzając czas.

Monitoruj flotę przy pomocy aplikacji FleetHouse i kontroluj paliwo w pojazdach za pomocą paru kliknięć na ekranie urządzenia mobilnego. Śledź pojazdy i na bieżąco informuj kierowców o niespodziewanych zmianach destynacji lub utrudnieniach na drodze. Przesyłaj swoim pracownikom potrzebne dokumenty, takie jak międzynarodowe listy przewozowe CMR lub zlecenia przewozów, a dzięki aplikacji mobilnej – otrzymuj podpisaną dokumentację przewozową od kierowców.

Aplikacja na telefony i inne urządzenia mobilne od FleetHouse to rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i Twoich kierowców.

Aplikacja transportowa od FleetHouse– korzyści na wyciągnięcie ręki!

Wyszliśmy z założenia, że zarządzanie flotą pojazdów powinno być przede wszystkim wygodne. Dlatego właśnie stworzyliśmy infrastrukturę, która jest intuicyjna, przejrzysta i bezkonkurencyjna. Nasze oprogramowanie posiada wiele funkcjonalności, dzięki którym ograniczysz koszty i usprawnisz pracę swoich pracowników. Wejdź w XXI wiek i osiągnij nowy wymiar w transporcie!

W aplikacji znajdziesz wszelkie informacje dotyczące konkretnego transportu, pojazdu oraz kierowcy. W komfortowy sposób przeglądaj interesujące Cię dane – takie jak zużycie paliwa, dynamika jazdy czy trasa przejazdu – i na bieżąco wprowadzaj zmiany i usprawnienia. Aplikacja transportowa od FleetHouse to narzędzie, które pomoże Ci zoptymalizować pracę w Twojej firmie.

W FleetHouse jesteśmy dla ciebie! Nasza aplikacja transportowa ma służyć Twoim potrzebom i poprawić codzienną pracę w Twojej firmie. Jeżeli zauważysz błędy lub problemy w działaniu aplikacji, zgłoś je do nas, a my zajmiemy się nimi i odpowiemy na Twoje pytania. Zależy nam, aby oferowane przez nas rozwiązania były w pełni skalowalne i funkcjonalne.

Pobierz aplikację transportową od FleetHouse i skorzystaj z abonamentu od 20 zł miesięcznie

Korzystanie z naszej infrastruktury to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim – pieniędzy. Zredukuj niepotrzebne koszty, zmniejsz wydatki związane z zużyciem paliwa, a także zabezpiecz się przed potencjalną kradzieżą pojazdu. Stworzyliśmy ekosystem, który pomoże Ci w osiągnięciu tych celów. Aplikacja transportowa to rozwiązanie skrojone pod Twoje potrzeby i z korzyścią dla Twojego portfela!