Co daje Ci aplikacja mobilna FleetHouse?

KOMUNIKACJA

Bezproblemowy kontakt na linii centrala - kierowca

Bezpośrednio ze swojego smartfona powiadamiaj swoich kierowców o utrudnieniach na drodze, nowym celu podróży lub zmianie trasy, dzięki systemowi FleetHouse.

TRANSFER PLIKÓW

Przesyłaj pliki do/od kierowców

Wspieraj kierowców Twojej floty, przesyłając im lub odbierając od nich dokumenty z trasy (np. faktury, CMR lub zlecenia przewozów) za pomocą kilku kliknięć.

PAMIĘTAJ

Ustaw przypomnienia systemowe

Spersonalizuj system FleetHouse, ustawiając automatyczne przypomnienia zależne od konkretnej daty lub określonego przebiegu wybranego pojazdu.

feature-circle-two
feature-circle
light screenshot-mob light-right

Zainstaluj aplikację na Android lub iOS

Aplikacja mobilna FleetHouse jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Korzystaj z systemu i wszystkich funkcjonalności nawet bez dostępu do komputera. Pomoże Ci to sprawniej zarządzać Twoją flotą, ograniczając koszty i oszczędzając czas.

Monitoruj flotę przy pomocy aplikacji FleetHouse i kontroluj paliwo w pojazdach za pomocą paru kliknięć na ekranie urządzenia mobilnego. Śledź pojazdy i na bieżąco informuj kierowców o niespodziewanych zmianach destynacji lub utrudnieniach na drodze. Przesyłaj swoim pracownikom potrzebne dokumenty, takie jak międzynarodowe listy przewozowe CMR lub zlecenia przewozów, a dzięki aplikacji mobilnej - otrzymuj podpisaną dokumentację przewozową od kierowców.

Aplikacja na telefony i inne urządzenia mobilne od FleetHouse to rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i Twoich kierowców.