Zalety aplikacji mobilnej w zarządzaniu flotą

Spis treści

Nadajnik GPS

Spis treści

Zalety aplikacji mobilnej w zarządzaniu flotą

Kontrola floty samochodowej staje się znacznie prostsza wraz z odpowiednią aplikacją mobilną.

Sprawna kontrola floty samochodowej wymaga od przedsiębiorcy wielu czynności: śledzenia pojazdów znajdujących się w terenie, monitorowania stanu paliwa czy kontroli czasu pracy kierowców. Czasem jednak sytuacja może wymagać szybkiego reagowania na zmieniające się warunki. W takim wypadku niezastąpionym atutem okazuje się być aplikacja mobilna, pozwalająca na elastyczną kontrolę floty samochodowej

Skuteczna kontrola floty samochodowej

zarządzaniu flotą samochodową, sprawna komunikacja to podstawa. Nagłe zmiany w trasie, utrudnienia na drogach czy inne nieprzewidziane czynniki bywają nieuniknione w codziennej pracy kierowcy. Właśnie dlatego w efektywnej kontroli floty samochodowej niezwykle ważny jest bezproblemowy kontakt. Aplikacja mobilna FleetHouse umożliwia Ci śledzenie pojazdów na bieżąco, oraz informowanie Twoich kierowców o ewentualnych zmianach.

Oprócz natychmiastowego reagowania na niespodziewane sytuacje, aplikacja pozwoli Ci również na szybkie i sprawne przesyłanie dokumentów niezbędnych do realizowania zleceń. Od potrzebnych faktur po międzynarodowe listy przewozowe CMR, dzięki FleetHouse zaopatrzysz swoich kierowców w gotową dokumentację oraz wszelkie dane konieczne przy wykonywaniu ich pracy. 

Śledzenie pojazdów z Twojego telefonu

Aplikacja mobilna usprawnia również analizowanie działań oraz kontrolę floty samochodowej, poprzez łatwy dostęp do szeregu aktualizowanych na bieżąco informacji. Dzięki niej, możesz szybko sprawdzić kondycję Twojej floty, a w razie potrzeby, wprowadzić niezbędne poprawki w jej codziennym funkcjonowaniu.

Wraz z FleetHouse, wszystkie istotne informacje na temat działania Twojej floty zawsze będą znajdować się na wyciągnięciu ręki. W kilka chwil uzyskasz dostęp do funkcji śledzenia pojazdówkontroli czasu pracy kierowców czy statystyk dotyczących bieżącego zużycia paliwa lub eco drivingu. Co więcej, możliwość ustawienia powiadomień i alertów znacznie zautomatyzuje działanie Twojej firmy.

Intuicyjne narzędzie dla Twojej firmy

Od strony technologicznej, nasza aplikacja mobilna to funkcjonalne narzędzie do kontroli floty samochodowej oraz śledzenia pojazdów. Intuicyjny design pozwala na personalizowanie systemu FleetHouse, dostosowując go do wszelkich Twoich potrzeb. Decydując się na nasz system zarządzania flotą masz gwarancję, że wszystkie jego funkcje będą dopasowane pod Twoje przedsiębiorstwo. Jako specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, dołożymy wszelkich starań by nasz produkt sprawdził się również w Twojej firmie.

Sprawdź nasz poprzedni artykuł, aby dowiedzieć się jak zarządzać flotą w branży transportowej, lub przejdź naszą stronę główną!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.