Zarządzanie flotą w branży transportowej

Spis treści

Lokalizator GPS

Spis treści

Zarządzanie flotą w branży transportowej

W branży transportowej najcenniejsze są czas oraz rzetelność świadczonych usług – odpowiednie zarządzanie flotą znacznie polepszy jej efektywność.

Branża transportowa to niezwykle ważna gałąź współczesnej ekonomii, a poziom świadczonych w niej usług musi stać na najwyższym poziomie. By sprostać wysokim wymaganiom, warto rozważyć polepszenie funkcjonowania firmy dzięki odpowiedniemu systemowi zarządzania flotą. Jakich dokładnie efektów można się spodziewać po zastosowaniu go w branży transportowej?

Proste i efektywne zarządzanie flotą

Jako specjaliści w branży transportowej, zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie można napotkać przy zarządzaniu flotą składającą się z wielu pojazdów. Opóźnienia, problemy w komunikacji czy rosnące koszty eksploatacyjne stanowią powszechną bolączkę w firmach zajmujących się tym zadaniem. Rozwiązaniem tych problemów jest odpowiedni system kontroli i śledzenia pojazdów.

System opracowany przez FleetHouse to kompleksowe rozwiązanie dla firm chcących w łatwy sposób zarządzać działaniami w przedsiębiorstwie. Umożliwia on zwiększenie efektywności floty dzięki analizie i ewidencji czasu pracy kierowców, monitorowaniu zużycia paliwa czy zapewnieniu łatwej i prostej komunikacji z pracownikami za pomocą aplikacji mobilnej.

Flota transportowa zawsze w najwyższej gotowości

Nie można zapomnieć, że fundamentalną częścią każdej flotą są składające się na nią pojazdy. Odpowiednie serwisowanie i monitorowanie ich stanu zwiększy ich żywotność oraz pozwoli na uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z naprawami. Śledzenie pojazdów przy pomocy systemu zarządzania flotą od FleetHouse pozwala na optymalizację ich zużycia.

Sprawdzaj na bieżąco stan techniczny każdego pojazdu w Twojej flocie. Analizuj styl jazdy kierowców dzięki prostemu systemowi eco-driving, który umożliwi Ci na wprowadzenie niezbędnych korekt polepszających kondycję Twojej floty. Co więcej, w przypadku przewożenia towarów wymagających odpowiednich warunków (na przykład leków lub żywności), transport jest również monitorowany pod kątem właściwej temperatury.

Proste rozwiązanie skomplikowanych problemów

Zarządzanie flotą pojazdów transportowych to skomplikowany proces, wymagający zastosowania kompleksowych rozwiązań. Specjalnie zaprojektowany system pozwala zadbać zarówno o techniczne aspekty poprzez śledzenie pojazdów, jak i analizować czynnik ludzki dzięki ewidencji czasu pracy kierowców oraz sprawnej komunikacji. Manualne zarządzanie tak wieloma czynnikami to nadmiar niepotrzebnej i ciężkiej pracy – właśnie dlatego warto powierzyć te zadania systemowi od FleetHouse. Skontaktuj się z nami i wypróbuj wersję testową, aby przekonać się o jego funkcjonalności w Twojej firmie.

Przeczytaj poprzedni wpis lub przejdź na stronę główną.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.