O nas

FleetHouse to nie tylko system pomagający w efektywnym zarządzaniu flotą, ale także i specjaliści codziennie dbający o jego rozwój

Lokalizator GPS

FLEETHOUSE- INNOWACYJNOŚĆ I PROFESJONALNA OBSŁUGA

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i rozwoju technologii, postanowiliśmy stworzyć system, który znajduje swoje zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie korzystającym z pojazdów służbowych. Dzięki zrozumieniu codziennych wyzwań stojących przed osobami nadzorującymi floty, udało nam się opracować rozwiązanie, które pozwala nie tylko na zoptymalizowanie kosztów floty, ale i skraca czas poświęcony na zarządzanie zarówno pojazdami, jak i kierowcami czy pracownikami terenowymi. 

System FleetHouse to pewność, że wszelkie zlecone zadania są realizowane w odpowiedni sposób, dzięki pełnemu i kompletnemu zarządzaniu flotą. To także stały monitoring stanu paliwa, który pozwala Ci na łatwiejsze zarządzanie kosztami całego przedsiębiorstwa. Z pomocą przyjdą Ci także różnorodne raporty systemowe , które możesz indywidualnie skonfigurować i dostosować do swoich potrzeb.. Nie musisz też mieć dostępu do komputera, aby być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w Twojej firmie. System FleetHouse jest dostępny także w formie aplikacji mobilnej , a funkcjonalności oraz bezpośredni kontakt z kierowcą są w zasięgu Twojej ręki.

FleetHouse to nie tylko system zarządzania flotą, ale również nasz młody zespół, który codziennie sprawnie pracuje nad jego rozwojem. Świadczymy usługi w całej Polsce i Europie, a dzięki zamiłowaniu do nowych technologii, tworzymy innowacyjny projekt, który codziennie jest udoskonalany. Innowacyjność i profesjonalna obsługa to nasze wyróżniki, dzięki którym zaufało nam już wiele renomowanych klientów.

Zamów system FleetHouse i przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!